Doğru Söyleyeni Dokuz Köyden Kovarlar

Doğru Söyleyeni Dokuz Köyden Kovarlar
27 Haziran 2013 Perşembe 14:19

Namuslu ve Dürüst İki Spor Adamının Hikayesi

2010-2011 sezonu Türk futbolunun tarihine kara bir sezon olarak geçti.
UEFA'nın son olarak aldığı kararlarla Fenerbahçe Beşiktaş ve 5 diğer takımların da ceza aldığı günlerdeyiz.
Dönemin sonunda TFF Başkanlığı'na getirilen Mehmet Ali Aydınlar'ın doğru uygulamaları yapmaya eğilimi olduğu halde hem ilgili takımlardan hem de fedarasyonun kendi içinde yapılan baskılarla doğru kararları aldıramamıştır.

Ve akabinde 25 ve 28. maddenin Genel Kurulunun yapıldığı dönemde verilen ani istifa kararları ile TFF Başkanlığı'nı baskın bir seçimle kaybetmek zorunda kalmıştır.

2010-11 sezonunu 8. bitiren Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Yönetimi Mali Genel Kurul'da sportif başarısızlığından dolayı usulsüz olarak ibra edilmemiş ve başkanlıktan ayrılmak zorunda bırakılmıştır.  
Dönemin Puan Tablosuna bakıldığında ilgili şike dosyasında adı geçen futbol kulüpleri çıkarılınca Galatasaray Spor Kulübü'nün ligi 4. bitirdiği aşikardır.


*2010-2011 Sezonu Sonu Süper Lig Puan Durumu

Bu iki spor adamının yaptığı doğrular sebebiyle görevlerinden mahrum kalmaları her iki camianın taraftarlarını ve tüm spor kamuoyunu şuanda rahatsız etmektedir.

Galatasaray camiasında son dönemlerde sıkça duyduğumuz "zenci, beyaz" ayrıştırmasının üzücü bir sonucu ile karşı karşıyayız.

Galatasaray aşığı ve armanın peşinde koşulsuzca mücadele eden KükreyenAslan ailesi olarak başta şikeye karışmayan eski Başkanımız Sayın Adnan Polat'a teşekkürü borç biliriz.

Aynı şekilde camiamızın ileri gelenleri, Sayın Ünal Aysal ve Yönetimlerinin de Galatasaray'ı şikeye karıştırmamış eski başkanımız Adnan Polat ve Yönetimine teşekkür etmeye davet ediyoruz...

Camia, Galatasaray'ı tüm bu çirkin olayların dışında bırakmış Yönetime bir teşekkürü çok mu görüyor? 


Haber Etiketleri : Namuslu  Dürüst  İki  Spor  Adamının

MOBİL'DE KükreyenAslan

En güncel galatasaray haberleri, son dakika
gelişmeleri ve en iyi spor yazarları QR Kod
okuyucu ile hemen cebinde!


Cimbomlu Azeri

Adnan Polat iyi ve temiz insandır. Hakketende Galatasaray Adnan Polat yönetiminde şike yapmadığı içinde puan sılamasında 8. oldu. Ama itiraf edelim sportif anlamda çok başarısızlıkları oldu. Teknik direktör, futbolcu seçimlerinde büyük hataları oldu. Her ne kadar başarısız olsada şike yapmadığı için Adnan Polata sonsuz teşekkür ediyoruz. SARI-KIRMIZI RENGİMİZ. ŞAMPİYONLUK HEDEFİMİZ. AVRUPAYI TİTRETİRİZ. ALEM BUYSA KRAL CİMBOM!

0 0
3 yıl önce

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekmektedir.
Üye değilseniz hemen olun!


GAZETE MANŞETLERİ
gundem