23 Nisan Yüzme Yarışı Sonuçları

23 Nisan Yüzme Yarışı Sonuçları
21 Nisan 2013 Pazar 10:47

23 Nisan Yüzme Festivali Marmaris Belediyesi Yüzme Havuzunda yapıldı

11-12-13-14 Yaş 23 Nisan Yüzme Festivali Marmaris Belediyesi Yüzme Havuzunda yapıldı. Organizasyona 30 takım 398 sporcu ile katıldı. Takımımız müsabakalarda 42 sporcu ile yer aldı. Yarışlar sonunda 19 birincilik, 10 ikincilik, 9 üçüncülük alana sporcularımızı ve antrenörlerini kutlar başarılarının devamını dileriz.

Müsabakalarda derece alan sporcularımız:
Adı Soyadı                                      D. Tarihi           Mesafe                            Sıra
Denizcan Levent                                 2000           100m. Serbest                      1.
Gülser Özel                                         2001           200m. Kurbağalama            1.
Doğukan Ekrem Uzun                        2002           200m. Kurbağalama            1.
Alim Sinan Seyhan                             2000           400m. Serbest                      1.
Ahmet-Denizcan-Osman-Efe         1999/2000          4x50m. Serbest                1.
Gülser Özel                                         2001           100m. Kurbağalama            1.
Doğukan Ekrem Uzun                        2002           100m. Kurbağalama            1.
Taylan Özgür Ercan                            2002           100m. Sırtüstü                     1.
Efe Yenigün                                        1999           100m. Sırtüstü                     1.
Denizcan Levent                                 2000           100m. Sırtüstü                     1.
Denizcan Levent                                 2000           200m. Serbest                      1.
Efe Yenigün                                        1999           200m. Kelebek                     1.
Ceyda-Gülser-Sena-Zeynep               2001               4x50m. Karışık                 1.
Osman-Ahmet-Efe-Akgün              1999/2000         4x50m. Karışık                 1.
Gülser Özel                                         2001            50m. Kurbağalama              1.
Taylan Özgür Ercan                            2002          200m. Sırtüstü                       1.
Denizcan Levent                                 2000          200m. Sırtüstü                       1.
Efe Yenigün                                        1999          200m. Sırtüstü                       1.
Efe Yenigün                                        1999          100m. Kelebek                      1.
Demirkan Demir                                 2001          200m. Kurbağalama              2.
Ahmet Yılmaz                                     1999         400m. Serbest                         2.
Batuhan-Yiğithan-Taylan-Doğukan    2002             4x50m. Serbest                   2.
Orkan-Burak-Efe-Demirkan               2001             4x50m. Serbest                   2.
Demirkan Demir                                 2001         100m. Kurbağalama               2.
Ahmet Yılmaz                                    1999          100m. Kurbağalama               2.
Demirkan Demir                                 2001          200m. Karışık                        2.
Sena Özkan                                         2001          200m. Kelebek                       2.
Ahmet Yılmaz                                    1999             50m. Kurbağalama              2.
Osman Barış Türker                           1999           200m. Sırtüstü                       2.
Zeynep Kurbanzade                           2001             50m. Kelebek                       3.
Rutkay Töre                                       1999             50m. Kelebek                       3.
Zeynep Kurbanzade                           2001           100m. Serbest                        3.
Türkiz-Nil-Meltem-Betül                  2002               4x50m. Serbest                   3.
Gülser Özel                                        2001           200m. Karışık                         3.
Ahmet Yılmaz                                   1999            200m. Karışık                        3.
Alim Sinan Seyhan                            2000            200m. Serbest                        3.
Taylan-Doğukan-Yiğithan-Batuhan   2002               4x50m. Karışık                   3.
Zeynep Kurbanzade                           2001              50m. Serbest                        3.

İLGİLİ GALERİLER

Başkan Ünal Aysal Fırtına Vadisi'nde Galatasaray 2 - 0 Gençlerbirliği Geçmişten Günümüze Galatasaray Yolculuğu
Haber Etiketleri : 23  Nisan  Yüzme  Festivali  Marmaris

MOBİL'DE KükreyenAslan

En güncel galatasaray haberleri, son dakika
gelişmeleri ve en iyi spor yazarları QR Kod
okuyucu ile hemen cebinde!

GAZETE MANŞETLERİ
su-sporlari

Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!